У Володимир-Волинському ТМО та стоматологічній поліклініці – нові керівники

02.04.2020 | Новини | перегляди:

У Володимирі-Волинському відбулося заміщення посад керівників комунальних підприємств “Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка” та “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання”. Йдеться на сайті міськарди.

1 квітня на посаду генерального директора КП “Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка” Романа Олександровича Нестеряка. Новопризначений директор пройшов конкурсний відбір відповідно до чинного законодавства та був рекомендований конкурсною комісією на зайняття даної посади. 

Довідково: Роман Нестеряк (30.11.1988 р.н.) здобував освіту в ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського, закінчив ТзОВ Львівський медичний інститут, де отримав кваліфікацію лікар-стоматолог. У 2010-2012 рр проходив інтернатуру на базі стоматологічної поліклініки Володимир-Волинського ТМО. З 2013 по 2017 рік працював на посаді лікаря-стоматолога у приватному стоматологічному кабінеті.

Сьогодні, 2 квітня, тимчасовим виконувачем обов’язків директора КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” було призначено Тетяну Петрівну Ващук, яка до цього обіймала посаду начальника відділу з питань з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради. Попередній тимчасовий виконувач обов’язків директора медустанови після тривалого перебування на лікарняному подав заяву про звільнення з посади у зв’язку зі станом здоров’я. 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини