У Володимир-Волинську лікарню придбають УЗД апарат, який діагностуватиме онкологію та проблеми з плодом на ранніх термінах вагітності

30.12.2020 | Новини | перегляди:

УЗД апарат з еластографією PhilipsEPIQ 7 (вартістю 71 500, 00 євро), який дозволяє діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях, а також захворювання плоду на ранніх термінах вагітності, незабаром з’явиться у Володимир-Волинській лікарні. ПРо це йдеться на сайті міськради.

У 2021 році буде реалізований проєкт «Разом заради здоров’я та благополуччя жителів Володимира-Волинського та Цвікау», що підтриманий програмою сталого муніципального розвитку NAKOPA. Ним передбачено покращення матеріально-технічної бази КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» шляхом придбання УЗД апарату з еластографією PhilipsEPIQ 7 (вартістю 71 500, 00 євро), який дозволяє діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях, а також захворювання плоду на ранніх термінах вагітності.

Цей апарат є незамінним при діагностиці в галузі кардіології, акушерстві, гінекології та урології, обстеженнях малих органів і судин, травматології, ортопедії.

Окрім того, у рамках проєкту заплановано підвищення рівня знань лікарів КП «Володимир-Волинське ТМО» через онлайн-обміни з лікарями міста Цвікау, проведення трьохденного навчання по ранній діагностиці захворювань та тижневого стажування і спеціалізації по роботі на новому обладнанні, організація та участь у підсумковій медичній конференції.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини