У Володимирі близько двадцяти осіб скористалося Програмою фінансової підтримки онкохворим та дітям з тяжкими захворюваннями

25.03.2020 | Новини | перегляди:

 Близько двадцяти досіб скористалися Програмою фінансової підтримки онкохворим дітям та дітям з тяжкими захворюваннями, а також особам до двадцяти трьох років (включно), авторами якої є Максим Клим’юк та Сергій Барщевський.

Нагадаємо: З 1 січня 2020 року у Володимирі-Волинському запрацювала «Програма  фінансової підтримки онкохворих дітей та дітей з тяжкими захворюваннями, а також осіб до двадцяти трьох років включно на території Володимир-Волинської територіальної громади на 2020 рік».

Загальний обсяг фінансових ресурсів під забезпечення Програми становить 1 мільйон 260 тисяч гривень.  Сума використовуватиметься на виплату безповоротної адресної грошової допомоги в межах 10 тисяч гривень на 1 хворого.

Програмою передбачено компенсацію на придбання  ліків протибольової терапії, яка виплачуватиметься на підставі лікарських рецептів, чеків на ліки, заяви та особистих документів, поданих до ЦНАП. Рішення про виплату вирішуватиме виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради.

Довідково. У Володимирі-Волинському на обліку перебуває 83 дитини з онко та тяжкими захворюваннями. Програма передбачає кошти на лікування 90 осіб.

.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини