Понеділок, 21 червня 2021, 17:24

У Володимирі дітям розповіли про шкоду наркотиків, цигарок та алкоголю

29.11.2019 | Новини | перегляди:

29 листопада у Володимирі-Волинському  учні  шкіл міста мали можливість прослухати лекцію про шкідливість наркотиків, яку  на запрошення та підтримки керівника ТзОВ «ГерборХолдинг» Олега БОРБЕЛЮКА та  депутата Володимир-Волинської міської ради Максима КЛИМЮКА  організувала громадська організація «Кримінон-надія» з міста Києва.

Глядацький зал культурно-мистецького центру практично був  заповнений дітьми  не лише зі шкіл міста, а й вищого професійного училища. Лектор Оксана Сова, котра захопила зал своєю безпосередністю,  у досить цікавій і доступній формі розповіла не лише про згубність  шкідливих звичок, а й провела екскурсію «дорогою до щастя».

Лекція, яка більше була схожою на діалог із залом, не залишила жодного з присутніх байдужим. Зокрема йшлося про різні стани  людини (гнів, депресія, байдужість, злість, антагонізм, страх), в який нерідко кожний  з нас потрапляє у силу різноманітних обставин. Пані Оксана зуміла пояснити, що щасливими ми можемо бути без наркотиків, цигарок та алкоголю.

Молодь вела себе активно, на кожне звернення  лекторки  реагувала, а на завершення під час опитування поставила їй високу оцінку.

Варто зазначити, за підтримки Олега Борбелюка, який є головою батьківського комітету, у ЗОШ №2 лекції читалися щодня.

Після виступу депутат міської ради Максим Климюк подякував за цікаву розмову та на пам’ять про перебування у нашому місті подарував Оксані Сові сувеніри з символікою Володимира .

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини