Понеділок, 21 червня 2021, 19:21

У Володимирі молодята одружилися за добу

18.05.2018 | Без категорії | перегляди:

Вперше  у Володимирі-Волинському 18 травня  у приміщенні ЦНАПу відбулася урочиста реєстрація шлюбу за добу. Першопрохідцями цього проекту,  започаткованого Мін’юстом в декотрих містах Волині, стали жителі Володимира-Волинського: 26-річний Павло Косик та  його 25-річна  обраниця Ректротюк Тетяна.  Обоє у світлому вбранні, милі, усміхнені та трохи розгублені.  Попри те їхні обличчя світилися щастям.

Обряд шлюбу здійснила начальник віддлілу ДРАЦС по місту Володимир-Волинському Алла Войтюк. Звучання напутніх слів, стеління перед молодятами весільного рушника, зворушливий обмін обручками, підписання документів взаємного волевиявлення та одержання свідоцтва про шлюб. Усе це вже стало доброю традицією під час укладання шлюбу.

«Ви створюєте сімейний дім, союз взаємної поваги та любові. Це надзвичайно важливий крок у вашому житті, адже кожний з вас не лише вирішує власну долю, а й бере відповідальність за долю кожного», – звернулася до молодят Алла Василівна під тихе звучання мелодії скрипки, яку виконував Рафаель Касимов.

Як і належить, після офіційної процедури молодята приймали вітання. І не лише від рідні. На цю знакову подію   прибули представники управління юстиції області і  міської влади.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини