У Володимирі-Волинському вчителі запустили флешмоб по збереженню пам’ятки архітектури

12.12.2019 | Новини | перегляди:

Флешмоб на підтримку приміщення колишньої Володимир-Волинської ЗОШ №1, що по вулиці Драгоманова, яка є пам’яткою архітектури, запустила вчителька першої школи Валентина Адамчук. Освітянка висловила свою позицію і закликала володимирчан підтримати її та не допустити продажу будівлі.

Нагадаємо: приміщення загальною площею 853,9 кв.м. виключили з переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону  нерухоме майно, нежитлове приміщення. Депутат міськради Сергій Барщевський виступив проти цього рішення і зареєстрував електронну петицію “Збереження пам’ятки архітектури місцевого значення”, яка набрала необхідну кількість голосів.

“Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього.
В усьому світі пам’ятки архітектури оберігаються, реставруються, створюють у них музеї, приваблюючи туристів. Як ми будемо розповідати своїм дітям, онукам про історію міста, знову з фотографій? А чи не краще зберегти і передати нащадкам культурну спадщину Володимира?
6 МІЛЬЙОНІВ!!! Невже це ціна, яку ми маємо сплатити, щоб у майбутньому позичати у сірка очі перед прийдешніми поколіннями?
Пропоную флешмоб! Хто має світлину на фоні школи, виставте у себе на сторінці, щоб завтра не було пізно!
Адже червона школа – це також частина історії першої одинадцятирічки!”, – пише Валентина Адамчук.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини