У Володимирі планують закатати в асфальт понад 31 мільйон гривень

05.06.2020 | Новини | перегляди:

У Володимирі планують закатати 31 мільйон в асфальт. Як саме використовуватимуть кошти, написав на ФБ сторінці громадський активіст Тараса Сватко.

«Ласкаво просимо, до фінального акорду (напевно) місцевих казнокрадів! Пам’ятаєте, у скільки обійшовся капітальний ремонт вулиці Ковельської? Десь 7 млн. грн., якщо не помиляюсь. Великий проект з будівництва кримінального сміттєзвалища – 11,5 млн. грн.

Це все квіточки. Настав час красти по-великому.

Капітальний ремонт вулиці Незалежності майже 20 млн. грн.; технічний нагляд по цій вулиці – 256 тисяч гривень; розроблення ПКД по цій вулиці – 517 тисяч гривень; Капітальний ремонт вулиці Сагайдачного (лише від Пошти до перехрестя з вул. Незалежності) – 10 млн. 200 тисяч грн; технічний нагляд по цій вулиці – 131 тисяча гривень; розроблення ПКД по цій вулиці – 259 тисяч гривень;

Місцеві посадовці в шоці від того як народ “хаває” те все, а, правоохоронці замість підготовки кримінального провадження вже закуповують валізи для відкатів!» – йдеться у дописі.

І вкотре замовником робіт та послуг виступає КП «Полігон». Останній термін подання тендерних пропозицій по капітальному ремонту вулиць Незалежності та Сагайдачного – 20 червня. Термін завершення ремонтних робіт – до кінця 2020 року. Залишилося  дочекатися і дізнатися, хто стане щасливим переможцем тендеру.

У підсумку, з кишень платників податків доведеться витягнути 31 мільйон 336 тисяч 098 гривень. Тільки чи усі вони підуть за призначенням, – викликає сумнів, знаючи апетити нашої влади.

Нагадаємо: за даними ProZorro, у 2017 році на ремонт вулиці селища Цегельного заводу міста Володимира-Волинського, який проводив КП “Полігон”, було витрачено 609 тисяч 687 гривень. Зокрема, на вулиці Панаса Мирного – 195 621 грн, Павла Тичини – 71 728, Тургєнєва – 182 521, провулок Сосновий – 159 757. А ось як виглядає цей асфальт.

На вулицю Пилипа Орлика з міського бюджету витрачено 984 189 гривень. Мало не мільйон. У 2016 році капітальний ремонт продовжили. На все про все з міського бюджету виділено та освоєно  1 мільйон 315 тисяч 750 гривень. Далі об’єкт законсервували. Це підтверджує відповідь виконкому Володимир-Волинської міської ради. Однак, як виявилося, вулиця й досі перебуває у стадії капітального ремонту. Бо, судячи з відповіді Волинської ОДА, «у 2019 році відповідно до розпису бюджету міста за 2019 рік об’єкт «Капітальний ремонт вулиці Пилипа Орлика від ПК0+00 до ПК1-98 (від ж/б 10 до ж/б 20)» включено до переліку інвестиційних проектів, які реалузуються коштами бюджету розвитку міста Володимира-Волинського».

“Відремонтована вулиця”

А скільки ще “відремонтованих вулиць” не знайшли у списку жителі, який був опублікований на сайті “ВолодимирМедіа” у матеріалі Які вулиці Володимира відремонтували упродовж 2014-2018 років коштом міського бюджету

До апетиту влади сміливо можна додати будівництво ІІІ карти полігону ТВПзагальна вартість якого (виготовлення документації, експертиза, роботи, авторський та технічний нагляд), як інформували у міській раді, склала 11,735 мільйонів гривень, з яких 10,502 мільйонів – кошти державного бюджету, 1,233 мільйона – міського. А вже 28 січня прокуратура Волинської області повідомила, що директору КП «Полігон» Олександру Козичку оголошено підозру. Йому інкримінують службове підроблення і розтрату майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем. 

Не варто забувати й про лікарню, у якій кілька років поспіль тривають ремонти, один дах вартує 5 мільйонів гривень, не говорячи про заміну вікон та інші роботи. А у той час медзаклад просить у благодійників допомоги.

Влада тримає людей за дурнів і робить, що хоче з їхньої мовчазної згоди. А правоохоронні органи закривають очі на її діяльність. Тим часом вона впевнено себе почуває та готується до майбутніх виборів. Адже мільйони не пахнуть. Чи не так?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини