У Володимирі половина вулиці сидить без води. Водоканал бездіє

16.01.2021 | Новини | перегляди:

Ось уже третю добу мешканці шістьох будинків по вулиці Чайковського знаходяться без води. Водоканал бездіє.

Водопровід, через який надходить вода, тягнеться з вулиці Симоненка, і на одній ділянці стався прорив. Працівники водоканалу, за словами жителів вулиці Чайковського, розкопали труби і на тому все закінчилося. Вода продовжує йти під землею, але цього ніхто не бачить. Якими будуть її втрати, і хто платитиме за неї, залишається лише здогадуватися. Бо ніхто навіть не перекрив її.

Відповідні служби, які мають виконувати свої обов’язки, нічого не можуть чи не хочуть робити. Оскільки труба проходить через приватну територію, водоканал розрив поперек всю вулицю. Головний інженер, до якого зверталися мешканці Чайковського, радить домовлятися з власником обійстя, на якому знаходиться труба і копати лопатами, щоб прокласти нову. І це при тому, що на вулиці мінус десять. Господар подвір’я категорично проти, щоб у нього проводилися такі роботи. Люди просять доєднати їх до іншої гілки, але водоканал відмовляється це робити. Навіть більше, головний інженер, за словами мешканців будинків, не знає навіть де знаходиться люк на вулиці Чайковського, хоча у планах він є.

Отже, яму вирили, воду викачали з неї, і на тому роботи завершилися. Люди продовжують сидіти третю добу без води і чекати з моря погоди. Якщо господар будинку, через який проходить водопровід, не дасть згоди копати у нього, жителі будуть без водопостачання.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини