У Володимирі працювала делегація Волинської філії «Служби автомобільних доріг»

17.03.2017 | Новини | перегляди:

17 березня із робочою поїздкою у Володимирі-Волинському побував заступник начальника по будівництву Волинської філії «Служби автомобільних доріг» Антонян Ншан Аршалуйсович.

Мета візиту – визначення об’єму робіт по ремонту вулиць міста та перспективи ремонту доріг державного значення.

Замість кабінетних дебатів, делегація у складі представників «Служби автомобільних доріг» та фірми«Аміла», начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктора Фіщука, спільно із представниками місцевих ЗМІ  провели екскурсію вулицями міста, почавши із вулиці Ковельської та завершуючи вулицею Зимнівська.

Оглядаючи розбиті дороги, незавершений ремонт вулиці Ковельської, пан Антонян наголосив, що цьогоріч планується у нашому місті провести ремонт вулиці Ковельської та  частковий аварійний ямковий ремонт вулиць  Устилузької та Зимнівської. На проведення капітального ремонту у них  не вистачає коштів, а задля їх освоєння потрібно оголошувати тендера, де переможці подекуди не можуть із-за браку фінансування приступити до робіт.

Щодо дороги “Рівне-Луцьк –Устилуг “– її цього року ніхто не планує робити. За  умови наявності цільових коштів, які перераховує митниця, вирішуватиметься питання ремонту дороги від Суходіл до Нововолинська. Під час спілкування прозвучала наболіла тема об’їзної дороги, проте задля завершення її будівництва потрібно узгодити проект відводу земельної ділянки  із Зимнівською ОТГ. І якщо  ці усі організаційні моменти будуть вирішені, пан Антонян  відповів, що будівництво нової дороги коштує за нинішніми цінами 30-40 мільйонів гривень.

Підсумовуючи зустріч, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук  виразив надію, що згодом у місті закипить робота  по асфальтуванню вулиць та ліквідації ям на дорогах.

Дай Боже¸нашому телятку та вовка з’їсти…

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини