У Володимирі проходять змагання з мотокросу, присвячені 14 ОМБр

17.06.2019 | Новини | перегляди:

У Володимирі проходять змагання з мотокросу, присвячені 14 ОМБР. У них беруть участь 42 мотокросери з України та Білорусі. Як розповів розповів виданню “Володимирмедіа” їх організатор Валерій ОЛЕКСЮК (мотоклуб “Віраж” ВВ),  найменшим учасникам 5 років, найстаршим ветеранам – 65.

-14 окрема механізована бригада є рідною для мене, оскільки  допомагав їй на волонтерських засадах, окрім того у ній служив син мого товариша, який брав участь у боях за Луганський аеропорт. Але перед тим підтримував легендарну 51 ОМБр, – додав пан Валерій.

Варто зазначити, трасу оновили, збільшивши протяжність  до 1730 метрів.

На змагання завітали як військовослужбовці 14 ОБМр, так і пересічні містяни, котрих зацікавив захід. Слід додати, людей було багато. Разом з дорослими цікавість до мотокросу виявили й діти. Організатори подбали й про те, щоб можна було перекусити та випити кави, оскільки змагання триватимуть весь день.  Сприяє проведенню заходу й погода, на вулиці температура повітря впала і на вулиці прохолодніше, ніж було у попередні дні. Ось тільки єдина незручність, – пил, що утворюється від шалених гонок мотокросерів. Тому тим, хто не хоче, щоб засипало очі, варто не стояти близько до траси.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини