У Володимирі розглядається питання про облаштування бюджетної установи у приміщенні “червоної школи”

16.02.2021 | Новини | перегляди:

Днями з’явилася інформація щодо продажу ТЦ “Роксолана”. Також йшлося й про перенесення інфекційного відділення на територію лікарні. Що буде з приміщенням, яке перебуває у комунальній власності міста, наразі невідомо. Однак ще до початку пандемії ширилися чутки, що його готують до продажу, та коронавірус завадив. Є ще одна будівля, за яку тривала битва, і яку також колишня влада хотіла “спустити з молотка”, – приміщення колишньої “червоної школи”. Видання вирішило поцікавитися у міського голови її подальшою долею.

“Розглядається та аналізується питання щодо облаштування у будівлі бюджетної установи. Сьогодні немає рішення щодо відчуження майна. Остаточне рішення прийматимуть депутати”, – зазначив Ігор Пальонка.

Нагадаємо: два роки тому приміщення загальною площею 853,9 кв.м. виключили з переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону  нерухоме майно, нежитлове приміщення. Депутат міськради Сергій Барщевський виступив проти цього рішення і зареєстрував електронну петицію “Збереження пам’ятки архітектури місцевого значення”, яка набрала необхідну кількість голосів. Також подав заяву про вчинення злочину до Володимир-Волинського райвідділу поліції, відомості якої внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020030060000195 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст.197-1 ч.2 КК України «Самовільне заняття земельної ділянки та самовільне будівництво».

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини