У Володимирі стартувала акція, мета якої завадити незаконному обігу наркотиків

04.01.2020 | Новини | перегляди:

Українські міста потопають у рекламі наркотичних засобів, котру малюють на будинках, парканах і навіть на порогах шкіл. Часто-густо дорослі просто проходять повз і не розуміють змісту оголошень, чого не скажеш про підлітків.

Намальованих від руки оголошень у Володимирі-Волинському десятки. Комунальні служби реагують недостатньо швидко, оскільки ніколи не знають де з’являться нові написи.

Така реклама інколи завуальована: зі скороченими словами і на перший погляд непомітна. Однак завжди в пригоді тим, хто справді шукає небезпечних веселощів. Особливо пильними варто бути батькам підлітків, адже дуже часто дилери розміщують свої оголошення в тих місцях, де дітлахів найбільше – приміром, біля шкіл.

В рамках акції «Протидія» депутати міської ради Максим Клим’юк та Роман Горошкевич разом з кадетами ВПЦ «3 полк» замальовували вуличні написи, які популяризують наркотики та сайти, на яких вони продаються.

Добробут та безпека у нашому місті залежить не лише від правоохоронних органів, але й від кожного з нас. Не ігноруйте…

Опубліковано Максим Клим'юк – офіційна сторінка Субота, 4 січня 2020 р.

За декілька годин вдалося знайти та замалювати близько десяти написів  по всьому Володимиру-Волинському від ЗОШ №5 до військового містечка.

Спільно з небайдужою молоддю Володимира-Волинського, ми з Романом Горошкевичем вирішили провести захід, ціль якого – знищення цієї реклами, яка масово розповсюджує наркотичні засоби серед молоді, серед підлітків у соціальних мережах, – наголосив Максим Клим’юк.

Учасники акції закликають всіх небайдужих замальовувати подібні написи на стінах, а якщо немає такої можливості, то повідомляти правоохоронні органи чи активістів акції «Протидія» через соціальні мережі (у групі Володимирмедіа чи повідомленням на офіційній сторінці Максима Клим’юка).

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини