У Володимирі стартував перший сезон Володимир-Волинської ліги «MINDGAME»

26.02.2020 | Новини | перегляди:

Учора, 25 лютого, в ресторані “Маяк” у Володимирі стартував перший сезон Володимир-Волинської ліги «MINDGAME».

 Дев’ять команд взяли участь у  розважальній вікторині, де на них очікували безліч цікавих та різноманітних запитань у дев’яти турах, у кожному з яких були свої родзинки.

  Організатори заходу Ярослав Пилипюк та Дмитро Омелянюк подбали про насичену та цікаву програму, під час якої учасники змагалися не тільки інтелектуально, а й розважалися. Між запитаннями розігрувались призи, серед яких – навушники від магазину “КПІ”. Щоб їх отримати, потрібно було придумати для себе завдання та виконати його. Так, Анастасія Азанова зробила те, що з її слів ніколи б не дозволила собі в інших випадках. А саме вийти з дому без мейкапу. Дівчина погодилася змити з себе косметику. Її опонентка Ярослава Лебедь вирішила, що краса – красою, а силу теж потрібно мати, і віджалася від підлоги. Переможницю визначали за оплесками залу. Нею стала Ярослава.

  Дві команди мали можливість виграти сирні тарілки, одна – солодощі.

  У кожному турі було по 8 питань, на які потрібно було дати відповідь упродовж тридцяти секунд. Варто додати, у завданнях не було енциклопедичних запитань, усе розраховано на логіку та інформацію, з якою більшість людей зіштовхуються  щодня, зокрема, в новинах, по радіо, соціальних мережах.  У залі панувала драйвова та весела атмосфера, під час якої учасники насолоджувались напоями та смачною їжею.

  Захід тривав три години. Перше місце здобула команда «Brefk the Rekord». У якості нагороди отримала сертифікат на безкоштовну участь у наступній грі. Друге посіла команда «Октагон», третє «Old Shool».

   Як зазначив Ярослав Пилипюк, Володимир-Волинський долучився до Всеукраїнської ліги «MINDGAME», яка складається з сезонів. В кожному сезоні 10 рейтингових ігор, під час яких команди-учасники набирають певну кількість балів. В кінці кожної гри підбивається загальний командний бал і визначається трійка лідерів, які тримують призи. За підсумками сезону кращі отримують путівку на суперфінал, який відбудеться влітку. Сьогодні стартувала перша гра першого сезону.  

  Окрім рейтингових ігор, Ярослав та Дмитро планують організовувати й позарейтингові. Так, двічі на місяць, по вівторках проводитимуть вікторини у ресторані «Маяк». Тож організатори запрошують усіх охочих взяти участь в інтелектуальній боротьбі. Гарний настрій та море драйву гарантують.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини