У Володимирі у школах ввели карантин

04.02.2020 | Новини | перегляди:

Станом на 4-те лютого у загальноосвітніх закладах Володимира-Волинського були відсутні близько 18 відсотків учнів. Поріг введення карантинних заходів не перевищено, проте їх вирішили ввести, щоб уникнути збільшення кількості хворих на ГРВІ.

Про це БУГу повідомили в міському управління освіти, молоді і спорту.

Карантинні заходи введуть у 5-ох школах Володимира-Волинського: ЗОШ№1 і №2, НВК№3-ліцей, гімназії імені О. Цинкаловського та ЗОШ№5 ім. А.Кореневського.

Діятиме карантин до кінця тижня. Тобто, якщо заходи не продовжать, то учні повернуться за парти вже 10-го лютого.

Р.S. Видання “ВолодимирМедіа” кількома днями раніше писало про те, що у класах багато дітей є відсутніми через захворювання на грип та ГРВІ. Про це повідомили самі батьки ЗОШ №2, 3 та гімназії Цинкаловського На Волині сім шкіл закрили на карантин. Однак влада запевнила, що епідпоріг у навчальних закладах не перевищив допустимої норми. Зокрема міський голова на брифінгу зауважив: “хотів би попросити містян послуговуватися офіційними даними. Щодня о 10:00 мені надають інформацію про стан захворюваності в освітніх закладах міста. Сьогодні її рівень в середньому становить 11 відсотків у місті. І я прошу не нагнітати обстановку. Ми тримаємо ситуацію під контролем”.

Як бачимо, ситуація вийшла з під контролю. Бо ще тиждень тому у багатьох класах, за словами батьків, не було половини учнів. Але цю інформацію старанно приховували, натомість влада вкотре звинуватила видання у поширенні неправдивої інформації. Та от хто виявися правий, – сьогодні далося знати. Карантин оголошено для дітей. Вчителі продовжуватимуть ходити на роботу.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини