У Володимирі відбудеться презентація книги Романа Зіненка про Іловайськ

12.06.2019 | Новини | перегляди:

26 червня о 16.00 у культурно-мистецькому центрі відбудеться презентація книги учасника бойових дій, справжнього патріота, якому вдалося вижити в Іловайському пеклі і написати про  страшні події, які забрали життя сотень бійців, Романа Зіненка  “Хроніка Іловайської трагедії. Війна, якої не було”.  

 Він ніколи не вважав себе патріотом, але коли в 2014 році виникла загроза війни й втрати суверенітету України, колишній морський піхотинець записався серед перших у батальйон «Дніпро-1», щоб захищати своє місто і свою країну. Він був серед тих, хто опинився в пеклі Іловайська в серпні 2014-го, і не тільки вижив, а й допоміг вибратися з «котла» своїм товаришам, зокрема й тяжкопораненим. 

Нова книга Романа Зіненка “Хроніка Іловайської трагедії. Війна, якої не було” – є результатом  ретельного  дослідження, яке грунтується на спогадах близько сотні бійців і офіцерів, від добровольця до вищого керівництва сектора «Б»,  учасників Іловайської  трагедії. Окрім того, автору довелося переглянути, перевірити  й хронологічно розібрати сотні публікацій, відео- і фотоматеріалів, що стосуються боїв під Іловайськом. Результати окремих журналістських досліджень, а також звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України також вміщені на сторінках цієї книжки. Переважна більшість зібраних фактів до сьогодні не була відома українському суспільству. І хоча автор подає найбільш повну і реальну картину бойових дій під Іловайськом,  залишається ще дуже багато питань, на які свого часу обов’язково  будуть отримані відповіді.

Ще одна книга, яка розповідає правду про коридор смерті – «Іловайський щоденник». Це розповідь про маловідомі події в оточеному Іловайську та вихід бійців «кривавим коридором» дозволяє читачеві пережити разом з українськими солдатами одну з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, відчути все те, чого зазнали бійці добровольчих батальйонів, а численні фотографії дають можливість краще уявити описані події.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини