У Володимирі відбувся міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів пам’яті Ярослава Кореневського

18.02.2020 | Новини | перегляди:

У неділю, 16 лютого, в спортивному залі Володимир-Волинського міського ЦФЗН «Спорт для всіх» проходив XXI міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів пам’яті Ярослава Кореневського. Інформує Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”
У змаганнях взяли участь три міських команди, команда з міста Луцька «Ветеран – Лучеськ», команда «Привацяж» з міста Грубешова та Вербковіце (Польща). Турнір проводився за коловою системою, на гру відводилося 2 тайми по 8 хвилин. В фінал вийшли команд «Лучеськ» міста Луцьк та місцева команда «Володимир».


В підсумку, довгоочікувану перемогу отримала місцева команда «Володимир», друге місце – «Ветеран – Лучеськ», а бронза дісталась «Володимирівка».
Також, було відзначено кращих гравців змагань. Отож, кращим воротарем визнано Томека Мадзяра (Вербковіце), кращим нападником став Ярослав Яцина (Грубешов), найдосвідченішим гравцем Євген Мазур (Володимир-Волинськ), а кращим гравцем Ігор Мосурець (Володимир-Волинськ).
Усі команди – переможниці та кращі гравці нагороджені кубками, статуетками, грамотами та медалями від управління освіти, молоді та спорту міста Володимир-Волинська.

P.S. Турнір проходив за підтримки управління освіти, молоді і спорту та керівника меблевого підприємства “Гербор-Холдинг” Олега БОРБЕЛЮКА.

 
випадково