У Володимирі влада хоче внести зміни до детального плану міста в районі Валів, щоб збудувати багатоповерхівку?

13.05.2020 | Новини | перегляди:

У Володимирі-Волинському вперто проштовхується будівництво багатоповерхівки біля пам’ятки археології національного значення Вали Гордища. Про що неодноразово інформував місцевий активіст Тарас Сватко.

Видання писало про це у матеріалах У Володимирі родина міського голови хоче звести багатоповерховий будинок біля пам’ятки археології та Чому зняли проект рішення щодо будівництва під Валами Городища напередодні сесії?

Так, на своїй сторінці у Фейсбук він вкотре порушив цю тему і попередив громадськість про те, що влада вирішила піти іншим шляхом, та все ж знайти вихід з ситуації і дозволити будівництво в історичній зоні.

“Підходить до кінця п”ята (і, надіюсь, остання) каденція міського голови Саганюка. Що ж потрібно зробити міському голові під кінець свого правління?
Зробити побільше хороших справ, щоб запам”ятатись людям порядним мером? Ні, звичайно ж. Потрібно хапанути те, що ще не хапанули!
Ніяк не дає їм спокій та земля під Валами городища. Крутять-вертять щоб домогтися свого і втулити до підніжжя Валів багатоповерхівку. Двічі ми з вами відбивали напади на Вали, а тепер прийшла черга третього разу. На цей раз вони вирішили зробити хитріше.

Хочуть внести зміни до детального плану міста в районі Валів. Але щоб проєкт рішення сильно в очі не кидався активу міста, то вирішили спочатку змінити цільове призначення під ринкову інфраструктуру. А потім можна буде будувати все, чого душа забажає.

Нагадую, що не так давно наш ДІКЗ “Стародавній Володимир” затвердив в Міністерстві історико-культурний план міста.

Будемо слідкувати за розвитком подій і готуємося до громадських слухань, які мають бути проведені по цьому питанню. Надіюсь, що на сайті ради інформація про це буде оприлюднена у встановлені законом строки”, – йдеться у дописі.

Якщо громадськість мовчатиме, у Володимирі-Волинському скоро не залишиться нічого, що має історичну цінність. З молотка йде “червона школа”, якщо вже не пішла, судячи з того, як охороняється її територія. Вже заговорив міський голова про районну бібліотеку у центрі міста Петро Саганюк пропонує продати районну бібліотеку. Що далі? У що перетворюється стародавній Володимир, який претендує на туристичне місто? Дешеві магазини, аптеки і порепаний асфальт на центральних вулицях. Складається враження, що історію цілеспрямовано знищують. І робить це влада за мовчазної згоди громадськості.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини