У Володимирі-Волинському депутати проголосували за виділення земельних ділянок учасникам бойових дій на території Зарічанської сільради

26.01.2021 | Новини | перегляди:

На сесії міськради депутати проголосували за рішення Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок і передачу у власність, щодо зміни цільового призначення. Йдеться про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, які проживають на території Зарічанської сільської ради.

Навколо цього питання відбулося обговорення. Так, депутата Олексія Панасюка цікавило: якими списками керувалися, коли виділяли земельні ділянки учасникам АТО, і чому лише тим, то проживає на території Заріччя, оскільки охочих на їх отримання є багато і в місті?

– Будучи депутатом обласної ради, бачив, як одна людина збирала атовців, згодом їм видавали земельні ділянки, після чого невідомо у чиїх руках ця земля опинялася, – зауважив депутат від політичної сили “Самопоміч”.

Депутат Микола Юнак, який очолює комісію із земельних питань, зазначив, що не бачить різниці між учасниками бойових дій, які проживають на території міста й тими, які живуть на Заріччі. Наразі ділянки виділяються на території села, де проживають зарічанці.

Міський голова Ігор Пальонка роз’яснив ситуацію, зауваживши, що надання дозволів на відведення земельних ділянок відбувалося Зарічанською сільською радою коли вона ще не була у складі Володимир-Волинської громади. Позиція була – надавати землю жителям Заріччя. У разі, якщо далі з’являтимуться вільні ділянки, їх передаватимуть у власність містянам. Сьогодні депутатами затверджується вже виготовлена документація і передається у власність атовців.

Олега Тимосевича цікавило питання: якими були списки, зокрема, чи є там пільговики? Якою є процедура виділення земельних ділянок та хто у пріоритеті?

-У нас є рішення ради, у якому 60% земельних ділянок отримують учасники бойових дій, далі йдуть чорнобильці, багатодітні сім’ї та інші пільгові категорії. Тому хотілося б знати, відповідь на ці запитання.

Як зауважив Ігор Пальонка, 90% атовців, які проживають на території Заріччя, вже отримали земельні ділянки різних цільових призначень. Землевпорядний відділ як міста так Зарічанської громади опрацьовуватиме усі списки й надаватиме пропозиції депутатам для подальшого розгляду. Крім того, у нього відбулася зустріч з очільником ГО “Спілка воїнів АТО” Юрієм Степанюком, який вніс пропозицію щодо присутності членів організації при виділенні земельних ділянок.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини