У Володимирі-Волинському інспектори-муніципали штрафують за порушення правил стоянки

31.05.2021 | Новини | перегляди:

Починаючи з 28 травня інспектори відділення муніципальної варти Володимир-Волинської міської ради не лише попереджають жителів громади про адміністративні порушення, а і складають відповідні протоколи. Повноваження накладати штрафи за порушення правил паркування і стоянки муніципальній варті надали члени виконавчого комітету під час чергового засідання, яке відбулось 27 травня.

“Озброєні” лазерним далекоміром, нагрудною камерою, мобільним принтером та смартфонами, інспектори відділення муніципальної варти Андрій Садовський та Володимир Майко, починаючи з 8 ранку роблять обхід центральних вулиць міста, прискіпливо оглядаючи припарковані автівки. Кажуть, що найбільше порушень трапляється біля продуктового ринку та на перехресті вулиць Небесної Сотні і Кн. Василька.

За два дні роботи інспектори склали три десятки адмінпротоколів, що пов’язані із порушенням правил зупинки та стоянки транспортних засобів. Як розповідає  Андрій Садовськийнайчастіше водії порушують правила зупинки біля знаку 3.35, де час паркування не має перевищувати 5 хвилин, а також біля знаку 3.34, де зупинятись узагалі заборонено. До порушень також належить зупинка на виїзді із прилеглої території, перешкоджання руху іншим транспортним засобам, зупинка на пішоходному переході або ж на відстані ближче, ніж 10 метрів від переходу, паркування на місці

Щодо сум штрафів, то найдорожче порушникам обійдеться зупинка на пішоходному переході, адже за це потрібно сплатити 680 гривень. Проте, якщо сплатити штраф у пільговий період, який складає 10 банківських днів, то вартість буде удвічі меншою – 340 гривень. В залежності від порушення, розмір штрафів за порушення правил зупинки і стоянки коливається від 170 до 680 гривень.

На оплату штрафу дається місяць, якщо ж за цей час оплата від порушника не надійде, муніципальна варта звертається до виконавчої служби. Проте, перш, ніж скласти адмінпротокол, інспектори роблять зауваження, даючи людині можливість уникнути покарання та в подальшому не здіснювати порушень.

Інспектори зазначають, що водії по-різному реагують на їхню роботу, проте, здебільшого, позитивно та із розумінням, адже на вулицях міста уже давно пора навести лад із паркуванням.

Щодо дозволених місць  для паркування у центрі міста, є п’ять основних стоянок для транспортних засобів: біля автостанції, біля собору Різдва Христового (стоянка неофіційна, але паркуватись там дозволяється, місця чимало), на вулиці Соборній, біля ТЦ “Роксолана” та на парковці біля ЦНАПу. 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини