У Володимирі-Волинському лікарям надаватимуть службове житло

02.03.2020 | Новини | перегляди:

У Володимирі-Волинському лікарям надаватимуть службове житло. Так вирішили депутати Володимир-Волинської міської ради, проголосувавши за рішення ПроПорядок надання службових жилих приміщеньлікарям, фахівцям з базовою або неповною вищою  медичною  освітою комунального підприємства «Володимир- Волинське територіальне медичне об’єднання» .

Службове житло надаватиметься лікарям, які перебувають у трудових відносинах з комунальним підприємством «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання». Незалежно, чи знаходяться на квартирному обліку чи ні. Крім цього, надаватимуть службове житло фахівцю, у якому виникла гостра потреба.   

Сужбове житло упродовж 10 років знаходитиметься у власності територіальної громади. Проєктом Порядку передбачалося 15 років, однак у ході обговорення депутат Сергій Барщевський, з огляду на Житловий кодекс, запропонував 15-річний термін замінити на 10 років. Депутати пропозицію підтримали.

При одержанні ордера, лікарі даватимуть письмові зобов’язання про вивільнення займаного жилого приміщення у разі дочасного звільнення з підприємства.   

У ході обговорення депутатами внесено ряд правок: на день  виселення за службовим житлом не повинно бути боргів за комунальні послуги; кошти, затрачені наймачем на поліпшення та ремонти службового житла не повинні компенсуватися з міського бюджету. Як наголосив депутат Василь Сусік, подібну правку він вніс з огляду нещодавнього скандалу з житловим будинком, наданого релігійній громаді.

У 2020 році очікується придбання коштом міського бюджету щонайменше трьох квартир.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини