У Володимирі-Волинському люди скаржаться на відсутність освітлення на вулицях та стадіоні

12.10.2020 | Новини | перегляди:

Щовечора на міський стадіон “Оліпм” приходять містяни, щоб зайнятися спортом. Серед них люди різного віку та статі. Одні бігають, інші виконують вправи на тренажерах, хтось, за порадою лікарів, просто ходить пішки. Є й професійні спорстмени, які змушені щодня підтримувати форму.

Та от роблять це все люди у сутінках, оскільки світло на стадіоні не поспішають вмикати. При тому, що графік роботи – до 22-ї години.

Це так у Володимирі-Волинському влада дбає про спортивний розвиток володимир-волинців та їхню безпеку. Окрім того, люди у кометарях у групі Володимир Медіа пишуть про подібну ситуацію з освітленням на вулицях міста. Так, Татьяна Терещук зазначає, що “Це не тільки стадіон. Ройон вул. Зимнівської, прилеглі до неї вулиці, всі без світла. А зі школи інтернату діти ходять додому по темних вулицях. Що сталося перед виборами зі світлом, хотілося би мені запитати владу і керівництво енергетики???”

Сергій Романюк пише: “І в центрі міста о сьомій ранку освітлення виключають, якраз коли іти на роботу і в темноті”.

Anna Mishchanchuk “Друга школа і прилеглі вулиці так вже давно, через парк взагалі не можливо ходити, темно, а по незалежності не обійдеш бо ремонтні роботи і так само темно, тротуари засипані купами грунту і тд., так і живемо”.

Агов, владо! Чим зайнята? Виборами? Може звернеш увагу на проблеми у місті, перед тим, як балотуватися на чергові? Чи містяни мають ходити у сутінках, спотикаючись об бардюри розбиті, та ями на дорогах і тротурах?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини