У Володимирі-Волинському на 35% перевищений епідпоріг на грип та ГРВІ

24.11.2020 | Новини | перегляди:

За даними епідеміологічного нагляду за гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), протягом останнього тижня в області захворіли понад 5,6 тис. волинян, із них 33 % – це діти віком до 17 років (1,8 тис.). Близько 1 % від загальної кількості захворілих госпіталізовано. Серед них 80 % – це дорослі особи. Летальних випадків за цей час виявлено не було. Повідомляє Конкурент з посиланням на Волинський обласний лабораторний центр МОЗ.

Показник захворюваності в нинішньому епідемічному сезоні вищий від показника за аналогічний період минулого року на 10 %.На сьогодні він становить 544 на 100 тисяч населення і вищий від середнього по Україні на 17 %.

Епідемічний поріг в цілому по області не перевищено. Проте зареєстровані локальні перевищення у Володимир-Волинському районі (на 35 %), Луцькому районі (на 17 %) та Локачинському районі (на 12 %).

Перевищення епідемічного порогу захворюваності свідчить про типовий та очікуваний для даної пори року підйом захворюваності.

З початку епідемічного сезону гострими респіраторними вірусними інфекціями вже перехворіли близько 41,6 тисяч мешканців області, що на 6,7 тис. більше ніж попереднього сезону.

За даними Центру громадського здоров’я, циркуляцію вірусів грипу в Україні на сьогодні не зареєстровано.

З початку епідемічного сезону в області вакциновані 1255 осіб, із них 517 – це особи із групи ризику.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини