У Володимирі-Волинському на дорозі однієї з вулиць повирізали ями й не поспішають ремонтувати

06.10.2020 | Новини | перегляди:

Перед виборами у Володимирі-Волинському життя ніби зупинилося і завмерло. Але тільки для простих мешканців. Не для тих, хто йде на вибори. Деякі з кандидатів, залишивши усі справи, утім числі незавершені, пішли по дворах обіцяти людям ліпше майбутнє. Та про яке майбутнє може йти мова, коли сьогодні нічого не робиться задля нього. Коли електроопору, яка ось ось впаде, ніхто не ремонтує. Коли дороги, на яких повирізали латки, другий місяць “усміхаються” до машин. Коли вулиці потопають у болоті у дощову пору.

Кількома днями раніше на сторінці у Фейсбук йшлося про яму біля друкарні, що на вулиці Генерала Шухевича, у яку влетів підліток і ледь не покалічився. Сьогодні її засипали. На скільки тієї присипки вистачить, – невідомо. Бо вулицею їздять великогабаритні машини, і швидко втрамбують або розсунуть цю землю. Одна з читачок поділилася, що мала неприємність також влетіти в одну з ям на цій вулиці й пошкодити машину, яку згодом змушена була продати, бо ремонт коштував недешево.

Тепер з’явилася інша проблема – латки посеред дороги. Деякі з них є чималих розмірів, до того ж глибокими. Машини змушені об’їжджати. Ремонтувати ніхто не поспішає. Начальник ЖГК Віктор Фіщук знаходиться у відпустці, й напевно, як і всі займається передвиборчою агітацією. Адже він є кандидатом на посаду голови Оваднівської ОТГ. Ексзаступник міського голови Ярослав Матвійчук, який відповідав за комунальну сферу міста, перейшов до іншої команди, яка обіцяє ліпше майбутнє володимир-волинцям.

Але як можна роздавати обіцянки на майбутнє, коли нічого не зробив у минулому. Усі пам’ятають скандал на Цегельному. Жителі селища аби дістатися на роботу чи в школу, змушені брати перезувне, бо замість асфальту – болото ледь не по коліна. Скільки тут живуть, ремонту на їхніх вулицях ще жодного разу не було. Разом із тим, на “невидимий ремонт” витратили понад 600 тис. грн. Усі документи з актами виконаних робіт уже згодом люди знайшли на сайті ProZorro, з печатками та підписами відповідних посадовців. Однак справа так і зависла у повітрі, жителі вулиць продовжують ходити по болоті, а посадовці знову рвуться до корита.

Та якщо вулицю за день-два не заасфальтуєш, то ями залатати можна було. Чи потрібно чекати, поки трапиться лихо?

Вибори виборами, але варто виконувати свою роботу, за яку отримуєш гроші.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини