У Володимирі-Волинському на території колишнього цукрового заводу продовжують палити сміття

01.12.2020 | Новини | перегляди:

На цукровому заводі, що у Володимирі-Волинському продовжують палити сміття, люди скаржаться на нестерпний сморід. Про це написала Міра Наконечна у групі “Ганьба Володимира”.

Нагадаємо: на волинському підприємстві працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області провели позапланову перевірку. Інспекторам надали документи, згідно з якими у складському приміщенні підприємство зберігає 426 тонн відходів полімерів завезених з території республіки Польща. Власником відходів є інше підприємство. Дозволу на зберігання відходів у підприємства немає. Як стало відомо, підприємством, на якому зберігається 426 тон відходів полімерів завезених з території республіки Польща, є територія цукрового заводу у Володимирі-Волинському.

19-го жовтня активні жителі Володимира-Волинського, що проживають поруч із територією колишнього цукрового заводу, зібралися аби відвідати підприємство задля перевірки чуток: жителі району відчували сморід та бачили, як курсували потяги зі сміттям вночі, без будь-яких звукових сигналів. Також людей збентежили купи сміття, які знаходилися поруч із територією цукрового заводу

Чи зреагує на такі дії новобрана влада, чи проінорує, зроблячи вигляд, що нічого не помічає?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини