У Володимирі-Волинському обрали княжну

09.03.2020 | Новини | перегляди:

8-го березня у Володимирі-Волинському районному будинку культури відбувся конкурс  «Княжна Володимира-2020». За звання та корону найкрасивішої змагалися десятеро панянок.

Захід виявився досить цікавим та насиченим, глядачів у залі було чимало. Організатори запросили також переможниць минулорічних конкурсів.

перший етап розпочався з представлення, потім були дефіле у купальниках, вихід у вечірніх сукнях та у діловому стилі. Яна Божик і Тетяна Дьоміна підготували мюзкл.

Захід відбувся за підтримки міської влади, управління освіти та нардепа Ігоря Гузя. Підготували свято засновниці ГО”Креатив студіо” Анастасія Азанова та Олена Омелюх, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Наталія Ярошук.

Отож, у цьогорічному конкурсі перемогу й титул “Княжна Володимира-2020” здобула Олеся Василець, яка крім того стала володаркою ще двох титулів – глядацькі симпатії та красномовність.

 Дарію Дубась та Вікторію Сахарук запросили на всесвітній модельний конкурс в Анталії, який відбудеться 21-29 березня.

Вікторія Сахарук перемогла у номінації артистичність, Діана Хлопцева – ніжність, Єлизавета Погібельова – фотогенічність, Юлія Шульга – вишуканість, Катерина Міщан – усмішка, Дарія Дубась – грація, Мирослава Задовська – оригінальність, Олександра Савицька – привабливість, Марта Вальчук – елегантність.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини