У Володимирі-Волинському поруч з лікарнею хочуть побудувати медцентр з торговельним закладом

01.03.2021 | Новини | перегляди:

Проєкт будівництва діагностичного центру поруч з КП “Володимир-Волинським ТМО”, а правильніше за адресою, Павлова, 26-А у Володимирі-Волинському з вбудованим закладом торгівлі зареєстрований на сайті міськради.

“Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної  ділянки по вулиці Павлова, 26-А у місті Володимирі-Волинському Волинської області для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання та зміни цільового призначення ділянки (для будівництва діагностичного центру з вбудованим закладом торгівлі).  5.1. Фінансування здійснювати за рахунок гр. Головенко С.В”.

Цікаваю є ситуація, чи не так? Майже під лікарнею хочуть побудувати діагностичний центр. І це у той час, коли влада міста інвестує у КП “Володимир-Волинське ТМО” мільйони гривень на придбання обладнання, у дороговартісні ремонти та дбає про житло для його працівників. Це тоді, коли керівництво, нібито, будує стратегічний план розвитку медзакладу для набуття ним статусу опорного, разом із тим збирається скорочувати медперсонал.

Напрошується питання: до чого готують медицину міста? І що це за реформи, коли у ньому повним ходом розвивається приватний медичний бізнес, а державна медицина йде до знищення? Хто є цими “реформаторами”? А також, що буде з людьми, яких скоротять? Де їм шукати роботу? Та головне, що буде з лікарнею? Чи не стане вона амбулаторією замість опорної?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини