У Володимирі-Волинському«Роксолану» продали з молотка за 12 мільйонів 600 тисяч

08.07.2021 | Новини | перегляди:

Приміщення КП «Роксолана» ще з минулого року стало об’єктом номер один торгу між теперішньою владою та орендарями-підприємцями. Минулій владі не вдалося протягнути рішення з його ліквідацією з наступним продажем приміщення. А ось новообрана поставила баталіям кінець. У березні нинішнього року комунальне підприємство «Роксолана» ліквідоване, про що «Володимир Медіа» повідомляло Депутати Володимира-Волинського проголосували за ліквідацію КП “Роксолана”. Два поверхи приміщення готують до продажу

10 червня на сайті міської ради з’явилася Інформація про продаж на електронному аукціоні частини нежитлового приміщення БТ «Роксолана», де подано основні умови  аукціону (перехід до аукціону в системі ProZorro.Sale)

  Стартова ціна   для продажу на аукціоні з умовами: 12 500 224 грн.00 коп. (дванадцять мільйонів п’ятсот тисяч двісті двадцять чотири) гривень 00 копійок.

7 липня відбувся аукціон, про який немає жодної інформації на офіційній сторінці міської ради. Як вдалося дізнатися виданню з власних джерел, приміщення торгового закладу «Роксолана» продано у межах 12 мільйонів 600 тисяч гривень. Покупцем став ніби власник торгової мережі «Салют», перший поверх якого вже давно викуплений в «Роксолани».

Можна привітати владу з першою «перемогою» в продажі комунального майна, на утримання якого чомусь не вистачає коштів. Дивує, що на бруківку, модульні вбиральні, депутатам на планшети та різноманітні фестивалі вистачає коштів. А ось для єдиного комунального торгового закладу – зась. При тому, що 70 відсотків з оренди йшло у міський бюджет .

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини