У Володимирі-Волинському розпочалися роботи по прокладанню нового водогону

28.09.2021 | Новини | перегляди:

У володимирі-Волинському розпочалися роботи про прокладанню нового водогону, який дозволить стабілізувати тиск води по вулиці Володимира Великого (район скотофуражного ринку).

Так, від повороту, що на вулиці Кобилиці, де знаходиться колодязь, і від якого проходять вулиці Григорія Косинки, Гуденко з виходом на Георгія Проскури, аж до підвищувальної установки (район Володимира Великого), планується прокласти водогін від водопровідного колодязя по вулиці Кобилиці через вулиці Григорія Косинки, Гуденка, Георгія Проскури до підвищувальної установки, розташованої поблизу житлового будинку по вулиці Володимира Великого, який допоможе стабілізувати тиск води за рахунок нового водопроводу, а також під’єднати вищевказані вулиці до нього.

Протяжність нової мережі становить 726 метрів, діаметр труби 110 мм. Роботи проводить ТОВ «Будівельні споруди міста», який здійснює безтраншейне прокладання водопроводу, основна особливість якого полягає у відсутності необхідності у проведенні земляних робіт. Методом горизонтально-спрямованого буріння з метою неруйнації дорожнього одягу та родючого шару грунту в місцях проходження трубопроводу. Мінімальним порушенням благоустрою та пришвидшення терміну виконання робіт з наступним підключенням існуючих мереж до нового водопроводу.

Працівники Володимир-Волинського УВКГ перед тим як дістатися до колодязя, що по вулиці Кобилиці, змушені були розчищати стихійне сміттєзвалище, що утворилося не без участі людей. Розчистка зайняла чимало часу, але це потрібно було зробити, щоб надалі підрядна організація змогла приступити до виконання робіт. Головний інженер управління водопровідно-каналізаційного господарства Ярослав Ковалюк обговорив із представниками ТОВ “Будівельні споруди міста” робочі моменти та разом оглянули ділянки, на яких проводитимуться роботи.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини