У Володимирі-Волинському відбулася презентація оновленого крила терапевтичного відділення

30.04.2021 | Новини | перегляди:

Сьогодні, 30 квітня, у Володимир-Волинському ТМО відбулася презентація оновленого крила терапевтичного відділення на 40 ліжкомісць. На захід завітали міський голова Ігор ПАЛЬОНКА, заступник голови Волинської ОДА Людмила ТИМОЩУК, голова Володимир-Волинської РДА Юрій ЛОБАЧ, голова Володимир-Волинської районної ради Віктор ХИЦЬ, заступники міського голови Ярослав МАТВІЙЧУК, Любов САЦЬ та Андрій ГУДИМ.

Ремонт виконаний за державні кошти, які отримала лікарня від наданих послуг НСЗУ. Усього він обійшовся підприємству у 2,7 мільйонів гривень, окремо за 600 тисяч були придбані меблі.

-Ми маємо докласти максимум зусиль задля того, щоб наш медзаклад був на найвищому рівні, щоб було сучасне обладнання, і пацієнти отримували якісні послуги, зазначив Ігор Пальонка. – Користуючись нагодою, хочу повідомити, що у планах ремонт хірургічного відділення, на яке з місцевого бюджету виділені кошти, у майбутньому будемо дофінансовувати медзаклад. Також зауважу, що 7 мільйонів гривень вдалося придбати обладнання, додаткові кошти були направленні на облаштування кисневої станції. Хочу подіякувати генеральній деректорці ТМО Тетяні Ващук за пророблений титанічний об’єм роботи, сподіваюся, що й надалі у співпраціі з міською владою вдасться зробити нашу лікарню доступною для людей з якісними послугами.

Голова Володимир-Волинської РДА Юрій Лобач привітав усіх присутніх з прийдешнім святом Великодня та подякував очільниці медичного закладу та усім працівникам лікарні за те, що доклали максимум зусиль у реалізації даного проєкту.

– Ви є прикладом ефективного менеджменту. Упевнений, співпраця з райдержадміністрацією лише розпочинається. У подальшому будемо підтримувати і реалізовувати разом інші проєкти. Розумію, що перед вами стоїть багато викликів, наступним кроком є підведення кисню до палат. До речі, таких кисневих станцій є лише три в області: у Луцьку, Володимирі-Волинському та Ковелі. Переконаний, що робота керівництва ТМО стане живими прикладом для втілення подальших проєктів.

Тетяна Ващук, у свою чергу подякувала владі та підтримку та пообіцяла й у подільшому сприяти розвитку лікарні.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини