У Володимирі-Волинському відбулася сесія міськради

01.12.2020 | Новини | перегляди:

   Учора, 30-го листопада, о 10:00 у Володимирі-Волинському культурно-мистецькому відбулося пленарне перше засідання сесії міської ради восьмого скликання.

Голова міської ТВК Оксана Кротач  оголосила результати виборів. Так, міським головою обрано Ігоря Пальонку, за якого проголосували 5 098 виборців (42%).  Депутатський корпус  – 34 особи, з яких 11 жінок та 23 –чоловіки, 9 депутатів є з минулого скликання.  

   Оксана Кротач вручила посвідчення новообраному очільнику міста Ігорю Пальонці. Після складання присяги він подякував виборцям за довіру та зазначив, що потрібно об’єднатися усім заради розвитку міста.

  Шляхом таємного голосування був обраний новий секретар міської ради Іван Юхимюк.

  Першим заступником міського голови призначено Ярослава Матвійчука. Посади заступників посіли Любов Саць та Андрій Гудим. Керуючою справами міськвиконкому є Ірина Лошинюк. Перед голосуванням  за вищевказаних осіб Костянтин Зінкевич запропонував у подальшому не голосувати пакетом, а поіменно.

  Також на сесії було обрано старостів сіл. Так, старостою села Ласків та Вощатин стала Тетяна Шейчук, Андрій Самчук  очолив села Заріччя, Орані, Дігтів, Суходоли, Новосілки.

   Ігорем Пальонкою було запропоновано затвердити склад членів виконкому: директора ТзОВ “Гербор-Холдінг” Олега Борбелюка, представника ФГ «Агросвіт-Волинь» Тараса Козіка, завідувача терапевтичним відділенням Володимир-Волинського ТМО  Ігоря Халимендика та військового комісара Руслана Яція. Депутат від «Сомопомічі» Олег Тимосевич запропонував кандидатуру збільшити склад виконкому та долучити представника від громадськості Володимира Рейтеровича. Однак Ігор Пальонка зазначив, що склад виконкому був розглянутий раніше і погоджений робочою групою. За результатами голосування більшість депутатів віддали голоси за вищевказаних членів виконкому.

Що ж, маємо нового міського голову та новий депутатський корпус. Як вони працюватимуть, і як виконуватимуть передвиборчі програми, будемо бачити. Головне, не дозволяти їм забувати, що вони є слугами народу, який їх обрав, а не навпаки. Не боятися вимагати від них виконання службових обов’язків та разом із тим допомагати їм у розвитку міста.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини