Понеділок, 29 листопада 2021, 11:14

У Володимирі-Волинському вночі хочуть відключати вуличне освітлення

18.11.2021 | Новини | перегляди:

Міський голова Ігор Пальонка на брифінгу з журналістами повідомив, що через значне подорожчання електроенергії влада Володимира-Волинського думає про відключення вуличного освітлення у нічну пору. Зазначивши, що вартість електроенергії для бюджетних установ в рази більша та буде зростати. Про це інформує «БУГ» Вночі у Володимирі планують тимчасово вимикати вуличне освітлення для економії

Як розповів Ігор Пальонка, швидше за все, виходитимуть із ситуації, роблячи тимчасові перерви у системі вуличного освітлення вночі. Така практика була раніше у Зарічанській громаді. Вночі, коли майже немає руху транспорту та пішоходів на вулицях, там вимикали освітлення вулиць.

 Однак тут варто додати, що місто – не село, і вночі його дорогами курсує значно більше машин і людей, особливо зараз, коли знову з’явилася можливість їздити до Польщі. Економити на освітленні у нічну пору, означає економити на здоров’ї та житті людей. Сьогодні не 90-ті, і якщо й економити, то може варто почати зі скорочення роздутих штатів міської ради, із зарплат та премій голови та його заступників, які вимірюються у десятки тисяч гривень, зі зменшення витрат на оргтехніку для міськради, а також з ремонтів та  закордонних поїздок, яких собі не дозволяв навіть попередник, якого нинішня влада так яро критикувала.

  Цікаво, чи є така економія вночі у Європі, у якій усі дороги освітлені, наче вдень, і за досвідом до якої представники влади часто їздять?

Нова влада під час виборчої кампанії досить активно пропагувала гасло «Місту потрібні зміни». Але чи такі зміни йому потрібні?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини