У Володимирі-Волинському вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

09.05.2020 | Новини

Переглядів: 7

Сьогодні весь світ відзначає 75-річницю з Деня перемоги у Другій світовій війні над нацизмом. Мільйони людей загинули, багато отримали каліцтва. А тих, хто вижив, з кожним днем стає все менше.

Керівник ТЗоВ “Гербор-Холдинг” Олег БОРБЕЛЮК завітав до ветеранів Другої світової Василя Сергійовича ПАВЛОВА та Віталія Павловича Літвінчука з найщирішими побажаннями, подарунками та квітами.

Окрім того, у вшануванні памяті загиблих у війні взяли участь депутат міськради Руслан МОРОЗ, директор “Гербор-Холдингу” Олег БОРБЕЛЮК, голова Володимир-Волинської міськрайонної спілки афганців Іван ОМЕЛЬЧУК, представники духовенства та небайдужі містяни. Біля пам’ятки історії національного значення “Жертвам фашизму” поклали квіти і згадали тих, хто віддав життя у боротьбі з ворогом. Після чого відвідали могили загиблих на Ладомирському кладовищі.

На жаль, меморіал “Жертвам фашизму” й далі у плачевному стані. Видання писало про це минулого року, порушувала питання і депутат міськради Світлана ФЕДОНЮК. На жаль, й досі ніхто нічого не зробив.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини