У Володимирі-Волинському ями на дорозі заливають смолою з чайника, а асфальт розлазиться за машинами

03.01.2020 | Новини

Переглядів: 11

“Чайниковий ремонт” проводиться по вулиці Устилузькій. Чому “чайниковий”? Висновки можна зробити, побачивши як працівники, судячи з напису на уніформі “Волинський облавтодор”, заливають вибоїни на дорозі смолою з чайника.

На вулиці 21 століття. Вік передових технологій, нових винаходів. А у в Україні, зокрема у Володимирі-Волинському й далі продовжують латати дороги, використовуючи чайник.

Про якість ремонту годі й казати. Варто лише побачити як його роблять. Спочатку вибоїну очистили від сміття, потім залили смолою з чайника, засипали асфальтом, проїхались катком і все! Ні тобі попереджувальних знаків, що там залатали, ні огорож. За 15 хвилин після виконання робіт, робітники переодягнулися просто в машині і розійшлися. О 14.45 їхній робочий час закінчився. А по свіжому ремонту проїжджали авітівки, втрамбовуючи асфальт, який навпаки, розлазився по дорозі за колесами. Деякі ями навіть не засипали, а просто залили смолою. З чайника.

Цікаво, у скільки обійшовся такий “євроремонт”? І скільки часу протримається? Бо судячи з того, як його виконували, – недовго.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини