У Володимирі-Волинському запускатимуть пілотний проект енергоефективності житлових кварталів з котельнями

13.07.2021 | Новини | перегляди:

У Володимирі-Волинському запускатимуть пілотний проект енергоефективності житлових кварталів з котельнями.

Під час брифінгу з журналістами перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук повідомив, що у місті запускатиметься пілотний проект з енергоефективності  житлових кварталів. Тобто, з точкової модернізації, що нині триває у місті, переходитимуть на терм модернізацію  житлових кварталів.

Зараз завершуються роботи з терм модернізації  будинків ОСББ  на Сагайдачного, 3 та по трьох будинках на вулиці Ковельській. У планах на осінь – модернізувати 10 будинків за програмою «Тепла оселя»  за участі Фонду енергоефективності.. 

Однак цього разу, як наголосив Ярослав Анатолійович, модернізація будинків на вулиці Ковельській піде далі.

«Там хочуть у кожній квартирі встановлювати прилади обліку, що дасть змогу на думку спеціалістів збільшити ефект економії енергоносіїв. Одним  з проектів Фонду, які намагатимуться запускати у Володимирі-Волинському,терм модернізаціяжитлового кварталу. Це беруть одну котельню тапід’єднаних до неї декілька багатоквартирних будинків іоб’єктів бюджетної сфери.. Що стосується бюджетної сфери, кошти на їх модернізацію виділятимуться з міського бюджету із залученням європейських інвестицій, а на модернізацію 20 будинків – за рахунок фонду та особистих внесків мешканців. Тобто в планах утеплення будинків та реконструкція котельні в комплексі», – проінформував Ярослав Анатолійович.

У першу чергу розпочнуть модернізацію котельні, починаючи із заміни обладнання. Другий етап – утеплення будинків та встановлення приладів обліку.

Проект цікавий та перспективний. Тільки чи вдасться жителям фінансово його потягнути?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини