У Володимирі-Волинському затопило магазин секонд-хенду

20.11.2020 | Новини | перегляди:

У будинку, за адресою Ковельська, 71, де знаходиться магазин секонд-хенду, вдруге за тиждень стався прорив каналізаціїйної труби, що призвело до аварійної ситуації у самому торговельному закладі.

Як розповідають працівники магазину, у понеділок вони були змушені викликати аварійну службу “Водоканалу”, яка приїхала аж увечері, бо була зайнята на інших роботах. До цього часу дівчата намагалися самі впоратися з ситуацією, підставляючи відра та вимокуючи воду з неприємним запахом, яка залила весь торговельний зал.

Сьогодні знову зал затопило, і продавці взялися до роботи, поки за кілька годин не приїхала аварійна служба.

Як говорять дівчата, причиною цього неподобства є забитий каналізаційний колодязь, з якого працівникам водоканалу доводиться витягувати предмети гігієни. На жаль, без людського свинства тут не обходиться. Бо деякі мешканці будинку не навчилися викидати такі речі у смітник, а кидають в унітаз.

Працювати у приміщенні, яке майже не провітрюється, коли на голову тече смердюча вода, не зовсім приємно. До того ж, увесь день там є чимало покупців. Персонал магазину має надію, що здоровий глузд у таких людей переможе, і у подальшому вони зможуть працювати у нормальних умовах.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини