У Володимирі-Волинському збільшили розмір одноразової допомоги для почесних громадян міста

02.04.2021 | Новини | перегляди:

Почесним громадянам Володимира-Волинського до Дня міста виплачуватимуть по 10 тисяч гривень одноразової допомоги. Таке рішення прийняли депутати під час шостої позачергової сесії Володимир-Волинської міської ради восьмого скликання 2 квітня.

З метою виконання комплексу заходів, що здійснюються на місцевому рівні в доповнення до державних соціальних гарантій, у 2020 році розробили програму соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, якою було передбачено здійснення одноразових виплат почесним громадянам міста в розмірі 500 гривень кожному. Однак,  оскільки розмір фактичної суми допомоги для відзначення почесних жителів громади на сьогодні не є актуальним, прийнято рішення про його збільшення.

Так, з метою відзначення патріотизму мешканців, які зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток громади, прийнято рішення збільшити розмір допомоги до 10 тисяч гривень кожному.

Варто зазначити, що у Володимирі-Волинському проживають 5 осіб, яким присвоєно звання “Почесний громадянин міста”.

Додатково депутатами прийнято рішення про спрямування коштів для відзначення 35-ти володимирчан – учасників війни, яким цьогоріч виповниться 90 років.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини