У Володимирі-Волинському збирають підписи на підтримку Петра Саганюка?

10.09.2020 | Новини | перегляди:

Про те, що міський голова Петро Саганюк не буде боротися за посаду міського голови на цьогорічних місцевих виборах, яку очолює понад двадцять років, він неодноразово заявляв на сесіях міської ради, річному звіті перед громадськістю, та журналістам. Але знаючи Петра Даниловича, який і на минулий виборах сипав такими ж обіцянками, та його жагу до влади, чимало містян скептично поставилося до його слів. Тим більше з доєднанням нових територій Зарічанської ОТГ з’явилося чимало нових можливостей. І, як любить стверджувати очільник міста, немає на кого залишати господарство. Бо усі претенденти є недосвідченими, а місту потрібен господар.

І ось сьогодні Княжим градом поповзли чутки про те, що збирають підписи на підтримку Петра Саганюка. І робить це пані Марія, яка багато років займається виборами та ніби є соратницею міського голови. Чи є це її власною ініціативою, чи діє за вказівкою Петра Даниловича, наразі не відомо.

Чим ближче до виборів, тим стає цікавіше. І чи не буде так, що в останній момент Саганюк вкотре прийме рішення балотуватися на міського голову, бо… люди просять.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини