У Володимирі виконком проголосував за підняття тарифів на воду

22.12.2019 | Новини

Переглядів: 7

21-го грудня члени виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради проголосували за підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомляє БУГ.

Як зазначили, нові тарифи відповідно до порядку погоджені у Волинському відділенні антимонопольного комітету.

Міський голова Петро Саганюк відзначив, що підняття тарифів – це вимушений крок, оскільки управління водопровідно-каналізаційного господарства працює у збиток.

“Безперечно, з себе вини не знімаю. Нам треба було зробити хірургічне втручання давно. Це стратегічне підприємство. Не будемо платити – не будемо мати води”, – сказав Саганюк.

Виконком вирішив встановити управлінню водопровідно-каналізаційного господарства тарифи на послуги з:

  • централізованого водопостачання – 12,90 грн. за 1м³  (з ПДВ):
  • централізованого водовідведення – 17,94 грн. за 1м³  (з ПДВ);

“На сьогодні діючі тарифи збиткові. Збитки по основній діяльності станом на 1-ше жовтня склали 1,6 мільйона гривень. Діючі тарифи не дозволяють дотримуватись вимог Галузевої угоди та інших законодавчих актів у сфері оплати праці, вчасно розраховуватись з бюджетом по податкових платежах, за спожиту електроенергію та одночасно забезпечувати місто якісними та у повному обсязі послугами з централізованого водопостачання та водовідведення”, – ідеться на сайті УВКГ.

P.S. З власних джерел виданню “Володимирмедіа” стало відомо про те, що з усіх присутніх членів виконкому, не проголосувала за рішення щодо підняття тарифів лише заступник міського голови Лариса КУЛІКОВА.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини