У Зимне обрали Паняночку Зимнівської ОТГ

19.06.2019 | Новини | перегляди:

17 червня у Будинку культури  у селі Зимне відбувся конкурс “Паняночка Зимнівської ОТГ”, організаторами якого є відділ культури об’єднаної громади та  NGO “Creative studio”. У ньому взяли участь 8 учасниць: Марія Вовк (с. Чесний Хрест), Анна Денисюк (Хмелів), Дарина Рекунович (Хобултова), Олександра Кінаш (Хмелівка), Віолетта Войко (Микуличі), Олександра Бадзюнь (Зимне), Тетяна Самолюк (Хобултова) та Христина Хітько (Льотниче).

 Захід відбувся в етно-стилі. Маленькі панянки демонстрували свої таланти у виконанні українських пісень, виконанні танцю. Варто зазначити, усі були у вишиванках.
Загалом, конкурс відбувався у кілька етепів: 1-
 «Спільний танець» – танець усіх 8 учасниць, ІІ – “Представлення” – знайомство глядачів та журі з учасницями, ІІІ – “Конкурс талантів” – творчий етап, ІV – “Дефіле у святкових сукнях”.

Кожна із учасниць отримала  титул “Паняночки”, подарунки від спонсорів (power bank-и від магазину «КПІ-СЕРВІС», сертифікат на товари на суму 500 грн у магазині «Заграва» від фонду Ігоря Гузя «Прибужжя», квіти від магазину «Фан-Фан Тюльпан», чашки та магніти від організаторів «Княжна Володимира», сертифікати на відпочинок у літньому комплексі «Острів.ОК», солодощі),

Переможницею конкурсу  стала Христина Хітько, котра до того стала володаркою головного призу – сертифікат на 2000 грн для придбання товарів в ювелірному магазині «Золота Країна» від фонду «Прибужжя», сертифікат на дитячий купальник від Наталії Шандалко, власниці магазину «Ажур» та сертифікат на 500 грн від магазину «КПІ-СЕРВІС»

Ведучими заходу були Ірина Гонтарук – Княжна Володимира – 2019, Ольга Сівак – Маленька принцеса Зимнівської ОТГ – 2017 та Дмитро Терьохін – провідний методист центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради.

Окрім учасниць на сцені виступали Олена Панасюк – солістка ЦКД Зимнівської сільської ради, гурт «Spark» Культурно-мистецького центру та сольно виступила Ірина Гонтарук.

Склад членів журі: Борис Карпус – представник фонду Ігоря Гузя «Прибужжя». головою журі; Максим Климюк – депутат Володимир-Волинської міської ради; Андрій Хілінський – власник магазину «КПІ-Сервіс»; Тетяна Морозова – дизайнер елітних суконь; Анастасія Тимощук – Княжна Володимира – 2017.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини