Учасників АТО та їхніх рідних запрошують на індивідуальні психологічні консультації

24.08.2019 | Новини | перегляди:

Психолог Наталія Фурман запрошує двічі на тиждень – по середах та п’ятницях учасників АТО та їх дружин, батьків, матерів на індивідуальні психологічні консультації, за адресою: місто Луцьк, вулиця Привокзальна, 14. Про це вона написала на свойї сторінці у Фейсбук Natali Furman.

Що можуть дати такі консультації: допомогти знайти опору на себе; внести ясність в проблемній життєвій ситуації; більше розуміння, як в такій ситуації справлятись; більше розуміння себе; відновлення нормального контакту з собою, оточуючими; зниження тривоги, зниження почуття вини, набуття життєвої енергії.
Про себе: перша освіта юридична, 20 років в юриспруденції, адвокат.
2014 -2016 роки – волонтер в психіатричній лікарні, в 2017 закінчила психологічний факультет СНУ ім. Лесі Українки, другий рік вивчаю гештальт-терапію, особливо цікавлюсь травматерапією, продовжую навчання, регулярно проходжу особисту терапію, відвідую семінари, онлайн-курси, конференції.
Не зі всіма запитами я можу працювати, оскільки досвіду ще небагато (але він є), тому, кому цікаво, можемо обговорити деталі в приватних повідомленнях чи по телефону.
Запис на консультацію: 0508860817, Наталя”.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини