Україна втратила 650 мільйонів доларів через приховування податків

26.11.2020 | Новини | перегляди:

За рік – з липня 2019 року по липень 2020 року – через податкові зловживання український держбюджет недоотримав 650,06 мільйона доларів. Про це пише Слідство.Інфо з посиланням на звіт міжнародної організації Tax Justice Network.

Зокрема,  зазначають фахівці, 245 мільярдів доларів протягом року  втрачається через  зловживання з боку транснаціональних корпорацій, 182 мільярди приховано на  рахунках в так званих офшорних зонах.

Щороку через податкові зловживання у світі втрачають 427 мільярдів доларів

Як зазначають експерти, цьогоріч тема боротьби з податковими зловживаннями стала особливо актуальною у зв’язку з пандемією COVID-19. Через втрачені бюджетні надходження страждає медична система. Тому аналітики суму збитків порівняли з річними зарплатами медичних сестер.

За 650 мільйонів доларів, втрачених через несплату податкових зобов’язань, в Україні можна було б на рік найняти на роботу 133 382 медсестри.

Всього за підрахунками Tax Justice Network, збитки дорівнюють річній зарплаті майже 34 мільйонів медсестер у всьому світі або приблизно одній зарплаті медсестри в секунду.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини