Уроки ведення бізнесу для школярів від директора «Гербор Холдинга» Олега Борбелюка

15.11.2018 | Новини | перегляди:

У Володимирі-Волинському за ініціативи  ФПП «Бізнес-Центр»  проводиться конкурс «Бізнес-ініціатива серед молоді», який триває у декілька етапів. Одним із них є екскурсії  підприємствами міста,  участь у яких взяли  школярі, які  пройшли відбір конкурсною комісією.  Так, в екскурсії на  підприємстві «Гербор Холдинг» взяло понад тридцять  дітей, які  у майбутньому мріють присвятити своє життя бізнесу.

Після  ознайомлення з виробничими цехами, школярів запросили до кабінету директора Олега Борбелюка. Розмова розпочалася зі вступного слова директора  ФПП «Бізнес-Центр»  Оксани Сапіги, котра поділилася інформацію щодо конкурсу бізнес-ініціатив, який проходить у місті і для перших переможців якого, за умовами заходу, організовуються екскурсії на підприємствах міста.

Олег Борбелюк розповів про структуру підприємства, до якого входять  три меблеві фабрики, такі як «ГерборХолдинг» із кількістю працюючих 820 осіб, «БРВ Україна» у Нововолинську, де трудиться 650 осіб та «БРВБрест» у Білорусі, де  працює  600 осіб.

-Ці три підриємства виготовляють продукцію, про яку знають у 34 країнах світу – від Монголії до США», – зауважив Олег Васильович. –Вона користується неабияким попитом і є доскональною по дизайну. Зважаючи на мету сьогоднішьої  зустрічі, у декого із вас виникне запитання, з чого ж починається бізнес? Дам пораду: коли ви досягнете певного віку, рекомендую  не боятися будь-яку ідею реалізувати. З допомогою батьків, друзів. Свого часу така ідея виникла у мене і з часом вона втілилася у все те, що ви сьогодні побачили. Хочу наголосити,  усі виробничі приміщення знаходяться під дахом у 60 тис кв м. Проте для того, щоб стати успішним бізнесменом, потрібно добре вчитися у школі.   Бо шкільні знання стають у пригоді упродовж всього життя.

На запитання, як вдається виділяти час для родини та відпочинку, Олег Борбелюк зазначив, що все ж таки виробництво займає  багато часу, тому з донькою рідко коли бачиться.

– 11 грудня святкуватимемо 24 роки підприємства. Традиційно  збираємось святкувати у дружньому колі, оскільки упродовж усього часу  колектив став одним цілим,  разом відпочиваємо, виїжджаємо на екскурсії, проводимо корпоративи. Зі свого боку намагаюся для своїх працівнкиків зробити усе можливе не лише для досягнення хороших результатів, а й для відпочинку».

-На перших порах наша продукція реалізовувалась лише у Москві, – зазначає  Олег Васильович. – Згодом почали продавати в Україні, поставляючи свою продукцію на різноманітні  виставки. Поступово нею зацікавилися інші клієнти, які були приємно вражені відповідністю між ціною та якістю товару. За що й отримали свою першу нагороду. Щороку виставляємося меблі у Києві, Мінську, Казахтані. У січні їдемо до Німеччини. На подібні виставки  приїздять люди з усього світу. Це найліпша  реклама

-Хочу зазначити,  Україна – держава, яка є однією з найбагатших країн, де відсоток чорнозему найбільший у світі. Буваючи у багатьох країнах починаєш розуміти, що саме наша держава цінується грамотними  людьми, які свого часу прославилися багатьма винаходами та технічними розробками. Найсильніші чоловіки – боксери – з України, найгарніші жінки у світі – це наші-українки. У принципі хотілося б, щоб все це оцінила держава, яка  повинна зробити усе можливе для покращення добробуту свого народу.  Головне – що наразі мене хвилює і чого  бажаю, – це щоб в державі закінчилася війна, – зауважив Олег Борбелюк.

-Запорукою будь-якого бізнесу є довіра партнера. Коли хоч один раз схибиш і спробуєш ошукати – втратиш  її. Це  початок краху, – наголосив на завершення спілкування із дітьми Олег Васильович – і додав, що завжди теба бути чесним і відповідальним у будь-якій справі. Тоду успіх гарантований.

Насамкінець кожному учаснику екскурсії подарували сувеніри  із логотипами підприємства та каталог  продукції.

 

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини