Уряд планує підвищити зарплати освітян на 20-30%

16.09.2016 | Без категорії | перегляди:

Уряд закладає у проекті бюджету на 2017 рік збільшення заробітних плат освітянам та лікарям на 20-30%, що співпадає з можливостями національної економіки. Про це нещодавно заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, – пише “Освіта”.

“Питання йде про збільшення заробітних плат: і в освіті, і охороні здоров’я від 20 до 30% буде забезпечено таке збільшення”, – сказав Гройсман.

Прем’єр також продемонстрував показники, які уряд закладає у проекті бюджету на 2017 рік.

Зокрема, заробітна плата вчителя вищої категорії, 12 тарифний розряд, станом на 1 грудня становитиме – 4813 грн, з 1.01.2017 року – 5708 грн, з 1.12.2017 – 6400 грн.

“Ми маємо достатньо суттєве зростання близько 900 грн. Але враховуючи те, що зараз по факту зарплати є менші, то це зростання буде більше ніж 1000 грн від сьогоднішньої зарплати”, – зауважив він.

Голова Уряду нагадав, що з 1 грудня соціальні стандарти збільшуються на 10%.

Прем’єр-міністр висловив сподівання, що соціальна ініціатива Кабінету Міністрів отримає підтримку парламенту.

“Можуть бути будь-які бажання піднімати заробітну плату на словах, але те, що ми зараз пропонуємо, ми пропонуємо абсолютне реальне зростання заробітної плати, яке співпадає з можливостями нашої економіки, і ми можемо це забезпечити у проекті бюджету на наступний рік”, – підкреслив Володимир Гройсман.

Як відомо, президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони наголосив, що підвищення зарплат представників освітньої галузі і фінансування медичної реформи є пріоритетним завданням на наступний рік.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини