Усі, хто повернувся додому із-за кордону, попереджені про необхідність самоізоляції та звернення до сімейного лікаря.

24.03.2020 | Новини | перегляди:

Про те, що у ніч з 23-24 березня на пункті пропуску “Дорогурськ-Ягодин” застрягли люди, які поверталися з-за кордону, видання писало у матеріалі На кордоні “Ягодин-Дорогурськ” утворилася черга із заробітчан, серед яких є володимирчани з високою температурою

Про те, як виявлятимуть приїжджих, які, ймовірно, можуть бути інфікованими, поділився заступник міського голови Ярослав Матвійчук на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні ми отримали списки містян, котрі перебували за кордоном і нещодавно повернулися додому через КПП «Дорогуськ-Ягодин».
Усі отримані адреси відпрацювала спеціальна рейдова група за участю працівників Володимир-Волинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» та поліції. Усі, хто повернувся додому із-за кордону попереджені про необхідність самоізоляції та звернення до сімейного лікаря. Також варто зазначити, що у багатоповерхівках, де проживають вище вказані особи, працівники управляючої житлової компанії провели повторну дезінфекцію під’їздів. Хто володіє інформацією про людей, котрі нещодавно повернулися із-за кордону скидайте в приватні повідомлення”.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини