В Україні з 1 серпня на 54% зросте тариф на передачу електроенергії

21.07.2020 | Новини | перегляди:

В Україні з 1 серпня 2020 року на 54% зросте тариф НЕК “Укренерго” на передачу електроенергії. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) з 1 серпня 2020 роки збільшить тариф НЕК “Укренерго” на передачу електроенергії на 54,6% – з 155,4 грн / МВт-год до 240,23 грн / МВт -год (без ПДВ).

Відповідне рішення було ухвалено, аби компанія “Укренерго” змогла отримати необхідні гроші для погашення заборгованості перед виробниками “зеленої енергетики”.

Спочатку тариф хотіли підвищити 2,1 раза — до 327,97 грн/МВт-год, а початковою пропозицією було довести його до 604,51 грн/МВт-год.

“Можливість знизити тариф з’явилася завдяки планам НЕК взяти кредитні кошти міжнародних фінансових організацій, що дозволить запобігти моментальному навантаженню на споживачів і паралельно розрахуватися з боргами відповідно до підписаного між урядом України і “зеленими» меморандумом”, — йдеться у заяві “Укренерго”. 

  • 29 травня стало відомо, що для забезпечення фінансової стабільності енергетики в умовах кризи в оприлюдненій урядом програмі стимулювання економіки було запропоновано перегляд тарифів на електроенергію для населення та перегляд “зеленого тарифу”.
 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини