Вартість послуг на теплопостачання для населення у Володимирі-Волинському зросте щонайменше на 17%

12.09.2021 | Новини | перегляди:
На офіційній сторінці Володимир-Волинської міської ради опубліковано Повідомлення про намір КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” здійснити зміну тарифів

З даного повідомлення стало відомо, що тарифи на централізоване теплопостачання зростуть на 17% для населення, на 101% – для бюджетних установ та 95,6% – для решти споживачів. 

Тариф на подачу гарячої води зросте для населення на 14,5%, тобто при нинішньому тарифі – 121,5 грн за м³, потрібно буде сплачувати 139,15 грн.

Обґрунтуванням зміни тарифу є зростання основних складових витрат, зокрема:  

  • зростання ціни природного газу з транспортування та розподілом;  
  • зростання ціни електроенергії та зростання тарифу на водопостачання. 

Крім цього, зростає прожитковий мінімум та згідно Галузевої угоди  відбудеться зростання заробітної плати з нарахуваннями на 41% (під час формування тарифів для населення)

Міський голова Ігор Пальонка під час зустрічі з журналістами дав зрозуміти, що підняття тарифів на послуги тепловиків є неминучим. Зростає ціна енергоносіїв, яка безпосередньо впливає на складові тарифів. І хоча цьогоріч для потреб КП «Володимир-Волинськетеплоенерго» з міського бюджету виділено чималу суму для придбання екскаватора, твердопаливного котла для котельні у ТМО, ізольованих труб та генератора, в опалювальний сезон Сергій Коба вступить з новими тарифами.

Піднімуть тарифи, відповідно зросте заробітна плата працівників теплоенерго. На цьому неодноразово «Володимир Медіа» наголошувало у своїх дописах, зокрема Як керівник теплоенерго Сергій Коба тарифи підвищує та премії виплачуєТо яка вже буде зарплата  в керівника, коли півтора роки тому його посадовий оклад становив 15 850 гривень, без врахування премій та інших матеріальних заохочень?

Ось як комунальні підприємства, створені владою для надання послуг громаді, утримуються за рахунок податків жителів Володимира-Волинського та покликані служити на благо громаді наживаються на кожному споживачеві.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини