Відбулося нагородження перших переможців конкурсу «В десятку»

26.03.2019 | В десятку, Новини

Переглядів: 3

Авторами проекту «В десятку» нещодавно оголошено конкурс «Запропонуй наступного учасника для авторського проекту “В десятку” в коментарях та виграй приз від попередніх гостей проекту».
І ось вже є перші переможці, які цікавими пропозиціями та активним обговоренням вийшли у фінал та мали змогу взяти участь в розіграші ексклюзивних призів, що залишили гості студії «ВолодимирМедіа»: книга від Миколи Веремчука, футболка, шкарпетки із логотипом «95 кварталу» від учасників “Ліги сміху”, ручка кулькова від Анатолія Гриценка.
25 березня відбулося нагородження. Переможцям розіграшу – студенту Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім А.Кримського Максиму Сорочуку та працівниці районного будинку культури Марині Жарковій керівником проекту «В десятку» директором ТзОВ «ГерборХолдинг» Олегом Борбелюком разом із депутатом міської ради Максимом Климюком вручено призи.
Отже, володарями футболки та шкарпеток від «Ліги сміху» став Максим Сорочук, ручки від кандидата у Президента Анатолія Гриценка та книги «Володимир – стольне місто» автора Миколи Веремчука – Марина Жаркова.
Під час вручення подарунків Олег Борбелюк та Максим Климюк подякували переможцям за активну життєву позицію, креативність та побажали й надалі брати участь у конкурсі, залучаючи при цьому усіх, хто хоче долучитися до когорти переможців.
А хто ж стане наступним гостем проекту «В десятку» – читачі дізнаються дещо згодом. Отже читайте «ВолодимирМедіа» та слідкуйте за останніми новинами проекту.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини