Відбулося спільне засідання громадських рад міста та Володимирського району

02.10.2023 | Новини

Переглядів: 335

Серія останніх подій з корупційними скандалами у Володимирі  дало поштовх екстреному засіданні Громадської ради при Володимирській військовій адміністрації. Зважаючи на блокування Ігорем Пальонкою засідання громадської ради при виконкомі Володимирської міської ради та політичне безвілля його ставленика Віктора Рупші – голови громадської ради міста, прийнято рішення про спільне засідання обох громадських рад.

 Виносилося два злободенних питання: про  фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств міст Володимира та Нововолинська, про находження до бюджетів територіальних громад Володимирського району від сплати ПДФО військовослужбовців. Видатки місцевих бюджетів територіальних громад на підтримку військових формувань.

Крім цього, на розгляд присутніх подано заяву до силових та контролюючих органів з проханням провести перевірку фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Володимира та Нововолинська; дати оцінку корупційним діям місцевій владі та правоохоронним органам.

На засідання громадської ради запрошувалися перші особи міста – Ігор Пальонка та його права рука Ярослав Матвійчук. Однак у них, як виявилося, були більш вагомі справи.

 У Ігоря Анатолійовича графік заздалегідь розписаний . І в той день о 16 годині дня він запланував ряд робочих зустрічей та брав участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників освіти.

Ярослав Анатолійович також у той день був надто зайнятий, бо окрім  зустрічей, взяв активну участь в роботі робочої групи  з питань формування бюджету громади на 24 рік. І це наприкінці робочого дня, коли втомлені від цифр члени групи могли щось планувати та формувати?

У начальника райвідділу поліції Василя Майданюка був прийомний день, тому він пообіцяв на усі письмові звернення щодо нинішньої ситуації дати вичерпні відповіді. Надіємося, що й так і буде.

Причин можна назвати та віднайти безліч. Але цьому є пояснення: міський голова Ігор Пальонка та куратор житлово-комунальної сфери Ярослав Матвійчук,   керівники якої один за одним вляпалися у корупційний скандал, а Коба взагалі втік за кордон  з електронним повідомленням про звільнення, швидше всього не могли дати пояснення тій ситуації, до якої вони підвели місто. Як і про витрачання майже двохмільярдного бюджету, з якого 73% – ПДФО від зарплат військових. А чим пояснити, що лише 238 мільйонів скеровано на потреби військових, з яких левова доля на ремонти будівель?

Тому так лячно Ігорю Пальонці дати добро на скликання  громадської ради міста, адже кожний її член таки спитає за кримінальні справи, порушені проти нього, за корупційні скандали, ключовою собою якого став директор житлової компанії Роман Лисюк; за організацію втечі за кордон Сергія Коби; за розгін мирного зібрання з шести сивочолих осіб.

Незважаючи на їх відсутність, члени громадської ради прийняли заяву до столичних правоохоронних та контролюючих органів, аби вони дали свою оцінку і фінансово-господарській діяльності підприємств комунальної сфери міста, зловживання владою, перевищенню влади та дерибан коштів міського бюджету.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини