“Відкриття” відділення гемодіалізу у Володимирі для пацієнтів без пацієнтів, або черговий піар та брехня чиновників

26.01.2020 | Новини | перегляди:

Про презентацію гемодіалізу у Володимирі-Волинському ТМО писали усі волинські ЗМІ. Однак наступного дня хворі поїхали до Нововолинська. Видання “ВолодимирМедіа” написало про це, і вкотре зіштовхнулося з черговою та відвертою брехнею представниці міськради, яка цього разу запевняла, що хворі були запрошені на відкриття, і того ж дня вони проходили процедуру гемодіалізу.

Депутат Сергій Барщевський вирішив перевірити інформацію пані чиновниці й поспілкувався з людьми, котрі страждають на ниркову недостатність. Правда виявилася зовсім іншою. Про це він написав на сторінці у Фейсбук та виклав відео.

“”ВІДКРИТТЯ” відділення гемодіалізу для пацієнтів без пацієнтів?! Як це було насправді.

В першу чергу , хочу подякувати свідомим керівникам Володимир-Волинського ТМО, за надану можливість особисто поспілкуватись та познайомитись з кожним, кому так вкрай необхідна дана процедура.

За словами керуючої справами виконавчого комітету міської ради #Iryna #Lishchuk ( відповідальна за напрямок медицини в місті) у день “відкриття” чи то презентації було наступне:

1. На “відкритті” були пацієнти.
2. У цей день (вівторок) люди уже проходили процедури гемодіалізу.
3. Хворі після “відкриття” більше не їздили до м. Нововолинська на гемодіаліз, а отримували послугу у Володимир-Волинському ТМО.

Насправді:

1. Хворих на «відкритті» НЕ БУЛО!!!
2. В день «відкриття» ЖОДНА людина не проходила процедури!
3. Пацієнти їздили до м. Нововолинськ згідно особистого графіку проходження процедур.

В першу чергу мені приємно було познайомитись з кожним із цих людей. Кожен з них особливий, приємний в спілкуванні та живе надією , що відбудуться кращі зміни в державі , а особливо в медицині,
адже від неї залежить їхнє подальше життя. У кожного з них є щей багато інших проблем, які ми допоможемо вирішити.

Я, особисто та всі хворі, дякують усім причетним за відкриття кабінету на якому не були. Проте , в якому будуть лікуватись.

В черговий раз можемо пересвідчитись в неправдивості та ” щирості” слів посадовця міської ради-відповідальної за медицину. Усім бажаю побільше здоровя та менше звернень до лікарів”.

Що можна сказати після цього? Напевно, коментарі зайві. Не вперше чиновники міськради відверто брешуть і поливаються брудом видання, яке намагається донести правду до людей. Окрім того, вони дозволяють собі у соцмережах хамити людям, що неприступимо для представників влади. Соромно за таких слуг народу, які замість того аби працювати на громаду, нехтують своїми обов’язками та займаються маніпуляціями. А ще досить прикро, що навіть на такій болючій темі зробили піар.

Нагадаємо: кілька місяців тому у Володимирі-Волинському померла 32-річна жінка, котра не доїхала до Нововолинська, де проходила гемодіаліз ВОЛИНЯНКА ПОМЕРЛА, НЕ ДОЇХАВШИ НА ГЕМОДІАЛІЗ ДО СУСІДНЬОГО МІСТА, – СІМ’Я.

Представниця міської ради Володимира по телефону журналістам видання “Волинські новини” повідомила, що та була у тяжкому стані й невідомо чи допомогла їй процедура, разом з тим зазначивши, що у Нововолинській лікарні одна хвора заразилася гепатитом на апараті штучної нирки. Видання “ВолодимирМедіа” перевірило інформацію у нововолинських лікарів, і з’ясувало, що це є неправдою. Брехня чиновниці, обурення рідних померлої та правда про зараження гепатитом під час гемодіалізу й не тільки.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини