Володимир-Волинська автостанція хоче купити усю належну їй територію, депутати проти

14.08.2020 | Новини | перегляди:

На земельній депутатській комісії Володимир-Волинської міської ради, яка засідала 13 серпня, слухалося звернення Володимир-Волинської АС відносно  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою на територію, яка знаходиться в даний час у постійному користуванні.  

Все б нічого, якби не одне «але». Автостанція  прагне отримати  як найбільше площі земельної ділянки, належної  територіальній громаді Володимира. Із цим не згодилися депутати міської ради, зокрема Сергій Барщевськеий та Руслан Мороз. Оскільки погодження на виготовлення документації, присвоєння кадастрового номера  автоматично підтягує наступну дію: придбання у приватну власність.  І розпорядження на власний розсуд.

Перше, що здивувало депутатів – усі павільйони на верхньому ярусі території автостанції встановлені без будь-яких дозвільних документів. Як зазначила представниця заявника, павільйони виставляють вночі, щоб керівництво АС цього не бачило. Їм лише залишається по факту укласти з ними договори на прибирання території та вивезення сміття. Така щомісячна плата становить 300 гривень, які йдуть австостанції.  Що тоді перепадає міському бюджету?

Комісія не задовільнили звернення. Надалі запропоновано адміністрації АС  привести територію відповідно до цільового призначення землі; демонтувати самовільно встановлені павільйони та ятки; розробити проект технічної  документацію із запропонованим ними варіантом та звернутися до експертів з метою одержання висновку щодо використання даної земельної ділянки для цілей  автостанції.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини